HOME AGENDA MEEDOEN EDUCATIE VACATURES IN DE WIJK
VERHUUR OVER LAAKTHEATER CONTACT

Medewerkers

Afbeelding

Fotografie: Melvin Tas en Konrad Szymanski

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Lin Borsboom, hoofd bedrijfsvoering
lin@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, verhuur & beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, programmaleider jeugd
catherine@laaktheater.nl

Stephanie Hermes, hoofd wijkcultuur
stephanie@laaktheater.nl

Jessica Riedewald, medewerker wijkcultuur
jessica@laaktheater.nl

Tarana Labuche, medewerker wijkcultuur
tarana@laaktheater.nl

Andrea Clarke-Brown, medewerker wijkcultuur
andrea@laaktheater.nl

Agnes keuler, administratie, kassa
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd publiekszaken
sigrid@laaktheater.nl

Zoubida el Ghamarti, medewerker communicatie
zoubida@laaktheater.nl

Ina Doesberg, medewerker hospitality
ina@laaktheater.nl

Bestuur
RabiaĆ¢ Benlahbib, voorzitter 
Marcel van de Haar, penningmeester
Regien van der Sijp, secretaris
Jessica Kikken - Mc Michael, lid
Alexandra Oostdijk, lid
 

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media