AGENDA MEEDOEN EDUCATIE VACATURES
VERHUUR OVER LAAKTHEATER CONTACT

Medewerkers

AfbeeldingAfbeelding

Fotografie: Konrad Szymanski en Ryanne Kelly

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Jan Droog, coƶrdinator horeca, verhuur & beheer 
jan@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, verhuur & beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, educatie en jeugdprogrammering
catherine@laaktheater.nl

Devika Arjun, medewerker wijkcultuur
devika@laaktheater.nl

Damani Leidsman, projectleider community arts
damani@laaktheater.nl

Paula de Bruin, administratie, kassa
paula@laaktheater.nl

Agnes Keuler, medewerker administratie, kassa en communicatie
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Peter Versteegh, vrijwilliger bar, foyer en website
peter@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd marketing en communicatie
sigrid@laaktheater.nl

Stephanie Hermes, hoofd Wijkcultuur
stephanie@laaktheater.nl

Bestuur
RabiaĆ¢ Benlahbib, voorzitter 
Marcel van de Haar, penningmeester
Regien van der Sijp, secretaris
Jessica Kikken - Mc Michael, lid
Alexandra Oostdijk, lid
 

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media