AGENDA MEEDOEN EDUCATIE
VERHUUR OVER LAAKTHEATER CONTACT

Medewerkers

AfbeeldingAfbeeldingAfbeelding

Fotografie: Konrad Szymanski

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Jan Droog, coƶrdinator horeca, verhuur & beheer 
jan@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, verhuur & beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, educatie en jeugdprogrammering
catherine@laaktheater.nl

Carolien Ruigrok, projectleider wijkcultuur
carolien@laaktheater.nl 
06-40830499

Devika Arjun, medewerker wijkcultuur
devika@laaktheater.nl

Damani Leidsman, projectleider community arts
damani@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd marketing en communicatie
sigrid@laaktheater.nl

Ryanne Kelly, medewerker marketing en communicatie & community arts
ryanne@laaktheater.nl

Paula de Bruin, administratie, kassa
paula@laaktheater.nl

Agnes Keuler, medewerker administratie, kassa en communicatie
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Peter Versteegh, vrijwilliger bar, foyer en website
peter@laaktheater.nl

Bestuur
RabiaĆ¢ Benlahbib, voorzitter 
Marcel van de Haar, penningmeester
Regien van der Sijp, secretaris
Jessica Kikken - Mc Michael, lid
Alexandra Oostdijk, lid
 

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media