GASTPROGRAMMEURS MAAKLAB | JEUGD LKTR PRODUCTIES VACATURES
HOME AGENDA VERHUUR/TECHNIEK OVER LAAKTHEATER CONTACT

Team

Afbeelding

Fotografie: Melvin Tas en Konrad Szymanski

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Lin Borsboom, hoofd bedrijfsvoering
lin@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, hoofd programma
catherine@laaktheater.nl

Jessica Riedewald, medewerker programma / projectleider samen programmeren
jessica@laaktheater.nl

Andrea Clarke-Brown, medewerker programma / tentoonstellingen / Urban Lab
andrea@laaktheater.nl

Iris Erkelens, medewerker programma, educatie / Urban Lab
iris@laaktheater.nl 

Agnes Keuler, (financiële) administratie, verhuur, kassa
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd communicatie & community arts
sigrid@laaktheater.nl

Elwin van der Meer, medewerker communicatie
elwin@laaktheater.nl

Ina Doesberg, medewerker hospitality
ina@laaktheater.nl

Emma de Mol van Otterloo, medewerker fondsenwerving
emma@laaktheater.nl 

Nathania Velasquez, medewerker programma
nathania@laaktheater.nl

Pim Karhof, medewerker horeca
pim@laaktheater.nl

 

Bestuur
Rabiaâ Benlahbib, voorzitter 
Pieter Cornelisse, penningmeester
Bonny van der Burg, lid
 

Griezelfeest Halloween

ZO 30 OKT / 14.00 UUR

Afbeelding

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media