HOME AGENDA MEEDOEN EDUCATIE IN DE WIJK LAAKTHEATER THUIS
VERHUUR OVER LAAKTHEATER CONTACT

Team

Afbeelding

Fotografie: Melvin Tas en Konrad Szymanski

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Lin Borsboom, hoofd bedrijfsvoering
lin@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, verhuur & beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, hoofd programmering
catherine@laaktheater.nl

Jessica Riedewald, medewerker wijkcultuur / Urban Lab
jessica@laaktheater.nl

Tarana Labuche, medewerker wijkcultuur & educatie
tarana@laaktheater.nl

Andrea Clarke-Brown, medewerker wijkcultuur / tentoonstellingen / Urban Lab
andrea@laaktheater.nl

Agnes keuler, administratie, kassa
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd publiekszaken
sigrid@laaktheater.nl

Sachi Munikal Rihal, medewerker communicatie
sachi@laaktheater.nl

Ina Doesberg, medewerker hospitality
ina@laaktheater.nl

Bestuur
RabiaĆ¢ Benlahbib, voorzitter 
Pieter Cornelisse, penningmeester
Regien van der Sijp, secretaris
Jessica Kikken - Mc Michael, lid
 

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media