SAMEN PROGRAMMEREN SAMEN GROEIEN SAMEN PRODUCEREN
HOME AGENDA OVER LAAKTHEATER CONTACT LAAKTHEATER ONDERWEG LAAKTHEATER THUIS

Team

Afbeelding

Fotografie: Melvin Tas en Konrad Szymanski

Heb je een vraag, neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via het telefoonnummer 0703933348 en via onderstaande mailadressen.

Ricky Middendorp, directeur
directie@laaktheater.nl

Lin Borsboom, hoofd bedrijfsvoering
lin@laaktheater.nl

Kees van der Aardweg, medewerker horeca, verhuur & beheer
kees@laaktheater.nl

Thomas Walst, hoofd techniek
thomas@laaktheater.nl

Catherine Klaverwijden, hoofd programma
catherine@laaktheater.nl

Jessica Riedewald, medewerker programma / Urban Lab
jessica@laaktheater.nl

Andrea Clarke-Brown, medewerker programma / tentoonstellingen / Urban Lab
andrea@laaktheater.nl

Ali Şahin, medewerker programma
ali@laaktheater.nl

Barbara Braniff, medewerker programma, educatie
barbara@laaktheater.nl 

Agnes Keuler, administratie, kassa
agnes@laaktheater.nl

Rahima Yahya, huishoudelijke dienst
rahima@laaktheater.nl

Sigrid de Zwart, hoofd publiekszaken
sigrid@laaktheater.nl

Ina Doesberg, medewerker hospitality
ina@laaktheater.nl

Bestuur
Rabiaâ Benlahbib, voorzitter 
Pieter Cornelisse, penningmeester
Bonny van der Burg, lid
 

Doorgeef theaterkaartje

Doorgeef Theaterkaartjes

Schenk een kaartje aan een gezin met een laag inkomen. Want cultuur is voor iedereen. Hoe het werkt?Lees hier verder

Laaktheater © website door de ontwerpvloot en Zite Media