De Giantserie heeft elke keer een giant uit de Bollywoord traditie in de hoofdrol. Deze middag wordt extra spetterend en romantisch want we zingen songs van Mukesh en Talat Mahmood.
Talat Mahmood stond vooral bekend om het zingen van ingetogen, melancholische ghazals met zijn trillende, fluweelzachte stem. Romantiek en tragiek waren de sferen die zijn voorkeur genoten, en hij leverde een grote bijdrage aan de vormgeving van de stijl en uitvoering van de moderne ghazalzang in India tijdens de jaren vijftig en zestig.
De bekendheid van Mukesh komt vooral voort uit zijn optredens in de films van Raj Kapoor. Aan het begin van zijn zangcarrière ontwikkelde hij met hulp van de componist Naushad Ali een geheel iegen stijl. Hij wordt samen met Mohammed Rafi en Kishore Kumar beschouwd als de allergrootste zangers in het Bollywoodgenre.
Contactgegevens Laaktheater
Ferrandweg 4T, 2523 XT Den Haag
070 393 33 48
info@laaktheater.nl