Let's Glow Workshop: Fashion & Art
Glow Workshop: Fashion & Art
Wil je jouw kleding een unieke twist geven? Ontdek hoe je met stoffen, textiel en eenvoudige technieken je eigen stijl kunt creëren. In deze workshop neemt Kesia je mee in de wereld van creatieve en duurzame mode. Mode hoeft namelijk niet duur te zijn om stijlvol, expressief en uniek te zijn. Je leert hoe je met de kleding die je al hebt verrassende nieuwe looks kunt maken.
Je gaat aan de slag met het pimpen van kleding en het werken met stoffen en textiel. Denk bijvoorbeeld aan het toevoegen van stoffen details of het maken van kleine stoffen accenten voor op je kleding. Neem een kledingstuk mee dat je een nieuwe look wilt geven, zoals een T-shirt, spijkerjack, tas of pet. Zo ontdek je hoe je met stoffen en kleine aanpassingen iets unieks kunt maken. Deze workshop laat zien dat mode niet alleen creatief en persoonlijk kan zijn, maar ook duurzamer.
📍 Locatie: Laaktheater
🗓️ Datum: Dinsdag 17 november
🕒 Tijd: 19:00 – 21:00 (inloop vanaf 18:30)
Deelname is gratis! Aanmelden verplicht via knop koop kaartje!
Let’s Glow is een platform voor jonge makers en performers. Een plek om te ontdekken, te experimenteren en te groeien. Met Siggi Florentina als initiatiefnemer bouwen we samen aan groei: in skills, zelfvertrouwen én community.
Eén van de programmaonderdelen zijn de Glow Workshops. Makers uit de community krijgen hier de kans om hun eigen workshop te ontwikkelen en te geven vanuit hun eigen discipline. Zo delen makers hun kennis en creativiteit met elkaar, doen ze ervaring op in het begeleiden van een workshop en ontstaat er ruimte om samen nieuwe dingen te ontdekken en uit te proberen.
Contactgegevens Laaktheater
Ferrandweg 4T, 2523 XT Den Haag
070 393 33 48
info@laaktheater.nl