Poffertjespret met Dikkie Dik en de taart (2+)
Jeugd | Theater | Peuterprogramma

Dikkie Dik en de taart (door Joes) Dikkie Dik is jarig. Op tafel staat een grote taart. Dikkie Dik neemt een hapje van de taart. Wat is dat lekker! Hij neemt nog een hap en nog één...

Dikkie Dik hou op, je wordt nog ziek. Maar Dikkie Dik luistert niet... De taart is op en Dikkie Dik moet zelf op zoek naar melk, eitjes en appels voor een appeltaart. Maar ondeugend en nieuwsgierig als Dikkie Dik is, gaat er van alles mis. Kan het feest wel doorgaan? Is er wel taart voor de vriendjes van Dikkie Dik?

Deze poppentheatervoorstelling is de 4e voorstelling in ons nieuwe programma Prentenboek Poppentheatervoorstellingen met Poffertjes! Elke laatste zondagmiddag van de maand kun je in Laaktheater terecht voor een gezellige middag met de allerkleinsten.. Eerst lekker een voorstelling beleven en daarna poffertjes eten met elkaar! Ook is er is een leuke speelhoek ingericht in het theater waar de kinderen kunnen spelen.

‘Dikkie Dik en de taart'. Een kleine, sfeervolle muziekvoorstelling voor peuters, kleuters en hun ouders. Het publiek wordt actief betrokken bij de voorstelling. Er mag volop gezongen en geroepen worden bij nieuwe originele liedjes over Dikkie Dik. Het verhaal wordt opgebouwd rond een levensgroot boek met originele Dikkie Dik-tekeningen van Jet Boeke.

Over Joes
Joes is op dit moment in theaters in Nederland en België te zien met haar twee solovoorstellingen Dikkie Dik en de taart en haar nieuwste voorstelling Bang Mannetje. Haar voorstellingen zijn bewerkingen van populaire prentenboeken.
Samen met Dirk Scheele is ze te zien op de populaire kinderzender Nickelodeon.

Naast kindertheater presenteert Joes evenementen, concerten en congressen en treedt ze op als solozangeres.

Uitverkocht

Ook in de poffertjes serie

Woensdag 15 oktober 2025 | 09.00
Woensdag 15 oktober 2025 | 09.00
Donderdag 30 oktober 2025 | 09.00
Iedere woensdag: Speelcafé gratis 0-3 jaar samen met ouders/begeleiders

Speelcafé voor de allerkleinsten in Laak en hun ouders, oma's en opa's of begeleiders.

Leuk ouder- en kindprogramma voor grote en kleine bewoners van Laak waarin je kunt spelen en ontdekken onder begeleiding van een dans-, muziek- of beeldend kunstenaar. Deze kunstenaars komen naar het Speelcafé om het experiment aan te gaan voor ontwikkeling van nieuwe kunstactiviteiten.

Iedere woensdag ben je welkom vanaf 9.00 uur voor een lekker kopje koffie of thee en kan je kindje in de speelhoek in de foyer lekker spelen. Om 9.30 wordt iedereen opgehaald door de kunstenaar en gaan we in de grote studio of de theaterzaal in en begint het onderzoek.
Dit programma is van 9.30-10.45 uur.
Aanmelden kan via programma@laaktheater.nl of kom gewoon langs en maak kennis met de andere ouders en kinderen!

Geschikt voor kinderen van 0 tot 3 jaar.

 
Dinsdag 21 oktober 2025 | 10.00
Dinsdag 21 oktober 2025 | 15.00
De Betovering: Glijbaan (1+)

De interactieve danstheatervoorstelling Glijbaan viert de speeltuin als dé plek van ontmoeting en vrijheid. Met een beetje verbeelding wordt daar alles mogelijk, en beleven de allerkleinsten de grootste avonturen. Want wat is spannender dan suizen van die vertrouwde diagonale goot – de ultieme peuter-adrenalinekick?

Glijbaan vangt de energie van de speeltuin en zet die om in een dynamische, vrolijke voorstelling. Een danser in een felgekleurd kostuum beweegt tussen vijf ventilatoren, terwijl lichte stoffen om haar heen dansen op opzwepende elektronische muziek.

Een voorstelling, een speeltuin én een feestje in een wervelende wereld!
Bezoek aan een voorstelling is onder begeleiding: kinderen én hun ouders of begeleiders kopen kaartjes. 

 
Zondag 30 november 2025 | 15.00
Oh kom er eens kijken! (2+)

Een voorstelling zonder Sint en Piet, maar met bekende sinterklaasliedjes.

Op humoristische en vrolijke wijze wordt er verteld en gezongen over de Sint; zijn kleding, een geheim verhaal over de Schimmel, zijn secretaresse, je schoen zetten en meer grappige anekdotes. En moeten wij geen cadeau inpakken voor de Sint? Híj is tenslotte jarig!!

Een voorstelling vol interactie en bekende sinterklaasliedjes en zonder spanning voor Sint en Piet.

 

Contactgegevens Laaktheater

Ferrandweg 4T, 2523 XT Den Haag
  070 393 33 48
  info@laaktheater.nl

 

Bel 070 393 33 48 Stuur een e-mail

 

 

VOLG LAAKTHEATER