Jeugd en familie jeugdactiviteiten schoolvakantie.jpg

In Laaktheater is altijd iets leuks te doen voor jeugd en familie! Op woensmiddag kunnen kinderen zich uitleven bij de Muziekspeelplaats, waar muziek en spel samenkomen in een creatieve omgeving. Elke maand organiseert Laaktheater familievoorstellingen die ideaal zijn voor gezinnen met kinderen, zelfs al voor de allerkleinsten. Daarnaast bieden we jeugdtheaterlessen vanaf 10 jaar en Bollywood-danslessen van Poernima Gohbardan vanaf 5 jaar – perfect voor kinderen die hun eerste stappen willen zetten in dans en theater.

In de schoolvakanties extra veel jeugdactiviteiten! Tijdens de voorjaarsvakantie kun je ons kunstfestival Krokus Kabaal bezoeken, boordevol creatieve workshops en voorstellingen speciaal voor de jeugd. In de herfstvakantie zijn wij een populaire locatie van Festival De Betovering, een geweldig jeugdtheaterfestival vol magie en avontuur. Mis de kans niet om samen met de familie te genieten van deze speciale momenten.

Kom snel naar Laaktheater voor het leukste jeugdtheater en gezellig familieplezier!

Zondag 5 oktober 2025 | 15.00
Knuffelpret - meesterverteller Wijnand Stomp (0+):

KNUFFELPRET
Voor iedereen vanaf 0 tot 12 jaar... Neem je favoriete knuffel mee!

Meneer Anansi heeft in het bos een hèèl groot ei gevonden. Als hij het ei meeneemt en in bad wil stoppen komt hij tot een verrassende ontdekking. Uit het ei komt een heel vrolijke knuffelaar. Een vogeltje dat lekker wil rondfladderen en knuffel-pret maken. Meneer Anansi moet erg lachen om de vrolijke fladderaar. Kom kijken en luisteren naar dit vrolijke avontuur. 

Kom ook lekker meezingen en fantaseren. Een belevenis voor papa’s, mama’s, tantes en ooms en natuurlijk ook voor de opa’s en oma’s met kleinkind!!

www.wijnandstomp.nl
wijnand@wijnandstomp.nl

 
Maandag 18 augustus 2025 | 10.30
Dinsdag 19 augustus 2025 | 10.30
Woensdag 20 augustus 2025 | 10.30
Zomercircus in Hof van Heden (18 t/m 20 aug)

Drie dagen circus, theater, muziek en pret in het Hof van Heden!
Dit zomercircus wordt dit jaar voor het vijfde jaar georganiseerd door Bij-1, Circaso, Laaktheater en als nieuwe partner de Muziekspeelplaats!

We willen dit natuurlijk vieren en hebben een feestelijke editie samengesteld met drie dagen DoReMichiel met zijn piano, extra muziek- en theaterworkshops, en alle dagen zijn er pannenkoeken, gemaakt door Sowyen van het pannenkoekenimperium!
Je bent elke dag van maandag 18 t/m woensdag 20 augustus van 10.30 uur tot 15.00 uur welkom in het Hof van Heden en het is niet nodig om kaartjes te kopen. 
Alle dagen zijn gratis, en er zijn pannenkoeken en andere verrassingen, kom lekker langs!

Circuswerkplaats Circaso zorgt elke dag voor twee trainers die de kinderen circus vaardigheden aanleert. Zoals jongleren, ballopen, eenwieleren, stelten lopen, diabolo etc. Daarnaast worden er andere workshops aangeboden zoals muziek, theater, knutselen, hoepelen, touwtje springen en nog meer.
Er zijn gratis consumpties!
 

 
Dinsdag 21 oktober 2025 | 10.00
Dinsdag 21 oktober 2025 | 15.00
De Betovering: Glijbaan (1+)

De interactieve danstheatervoorstelling Glijbaan viert de speeltuin als dé plek van ontmoeting en vrijheid. Met een beetje verbeelding wordt daar alles mogelijk, en beleven de allerkleinsten de grootste avonturen. Want wat is spannender dan suizen van die vertrouwde diagonale goot – de ultieme peuter-adrenalinekick?

Glijbaan vangt de energie van de speeltuin en zet die om in een dynamische, vrolijke voorstelling. Een danser in een felgekleurd kostuum beweegt tussen vijf ventilatoren, terwijl lichte stoffen om haar heen dansen op opzwepende elektronische muziek.

Een voorstelling, een speeltuin én een feestje in een wervelende wereld!
Bezoek aan een voorstelling is onder begeleiding: kinderen én hun ouders of begeleiders kopen kaartjes. 

 
Woensdag 22 oktober 2025 | 14.00
De Betovering: Bon dia in de jungle (4+)

Izaline Calister & Thijs Borsten

Ga mee op reis, zing en ontdek de dierenwereld op Curaçao. We mogen mee met Iza, dierenarts op Curaçao. Ze zorgt in haar huis wel voor 100 verschillende dieren. Samen met haar vrolijke papagaai Zazu, die altijd op haar schouder zit, maakt ze zieke dieren weer beter. Op een dag vindt ze een aap die ziek is van heimwee en besluit hem terug te brengen naar de jungle.

Op deze spannende reis maken Iza en Zazu allerlei nieuwe vrienden én gevaarlijke dieren, zoals de tijger.

Een speelse, grappige voorstelling met animaties, sprekende dieren en nieuw geschreven kinderliedjes.

Bon dia in de jungle wordt ontwikkeld door Stichting Parea in co-productie met Theater De Vaillant en Festival De Betovering.

Bezoek aan een voorstelling is onder begeleiding: kinderen én hun ouders of begeleiders kopen kaartjes.

 

Contactgegevens Laaktheater

Ferrandweg 4T, 2523 XT Den Haag
  070 393 33 48
  info@laaktheater.nl

 

Bel 070 393 33 48 Stuur een e-mail

GoogleMap

 

 

VOLG LAAKTHEATER