SIGGI FLORENTINA
Gastprogrammeur, programmamedewerker en maker

In 2023 begon ik mijn makerstraject bij het Laaktheater. Tijdens dat traject werkte ik aan nieuwe muziek en maakte ik een mini-documentaire over mijn creatieve proces en persoonlijke verhaal. Het traject sloot ik af met een presentatie. Een ervaring die de basis legde voor mijn verdere samenwerking met het theater. Wat dat traject me vooral leerde, is dat mijn ambitie niet ligt in het artiest-zijn. Het ging me niet om een groter podium of meer bekendheid, maar om impact maken. Ik wilde ontdekken wat ik écht wil, waarin ik wil groeien en hoe ik mijn stem kan gebruiken om anderen te verbinden en te inspireren.

Samen met Laaktheater richt ik me nu op projecten waarin kunst en gemeenschap samenkomen. Wat ik bijzonder vind, is dat er ruimte is voor iedereen, of je nu artiest, buurtbewoner of bezoeker bent. Muziek was mijn eerste taal, de manier waarop ik woorden kon geven aan wat ik voelde maar nog niet durfde te zeggen. Vanuit die energie ben ik verder gegroeid tot coach, community builder en storyteller.

20241128-LETS GLOW-677.jpg

Voor mij draait makerschap om verbinding, creativiteit en het delen van wat ik heb geleerd. Bij Laaktheater krijg ik als maker de ruimte om te experimenteren, projecten vorm te geven en mijn visie tot leven te brengen. Vanuit die ervaring wilde ik anderen helpen hun eigen stem en expressie te vinden. Zo ontstond Let’s Glow, een programma waarin ik mensen begeleid om zelfvertrouwen en creatieve expressie te ontdekken. Let’s Glow brengt alles samen wat ik de afgelopen jaren heb geleerd. Van creatieve projecten tot coaching, van storytelling tot community building. En helpt mensen hun kracht te ontdekken en te laten zien wie ze zijn, in Laak en daarbuiten.

Ik ben dankbaar dat ik vanuit mijn rol als maker met Laaktheater mag samenwerken. Het is een plek waar ik kan blijven groeien, ontdekken en delen met mensen die geloven in de kracht van kunst en verbinding. Wat ik hier leer, maak en meemaak, neem ik overal mee naartoe. Laak voelt als een thuisbasis voor mijn makerschap, en ik ben trots dat ik daar deel van mag uitmaken.

Let's Glow 6-03-2025_De Schaapjesfabriek_HR-3.jpg

Contactgegevens Laaktheater

Ferrandweg 4T, 2523 XT Den Haag
  070 393 33 48
  info@laaktheater.nl

 

Bel 070 393 33 48 Stuur een e-mail

 

 

VOLG LAAKTHEATER